Maykeila Moore.
sportingnews.com

Piłkarka strzeliła 3 gole w 30 minut. Wszystkie samobójcze

Wielka tragedia wydarzyła się w ostatnim meczu towarzyskim Stanów Zjednoczonych z Nową Zelandią. Tragedia osobista - należy dodać. Piłkarka Nowej Zelandii strzeliła bowiem trzy bramki, ale wszystkie samobójcze. I to w 40 minut!

Turniej towarzyski

Najlepsze żeńskie reprezentacje w piłce nożnej wzięły udział w regularnie organizowanym turnieju SheBelieves Cup. Impreza cieszy się umiarkowanym zainteresowaniem, ale piłkarki co roku sprawdzają w jej trakcie swoje umiejętności, przygotowując się do większych i bardziej znaczących zawodów. W tym roku jednak więcej osób się o tym turnieju dowiedziało ze względu na Meikaylę Moore, zawodniczkę Nowej Zelandii.

Kuriozalny występ

W pierwszej połowie zawodniczki USA oddały tylko jeden strzał na bramkę. Mimo to już w 40. minucie wygrywały 3:0. Wszystko dzięki uczynności Meikayli Moore. Nowozelandka dokonała czegoś niesamowitego - nie dość, że strzeliła trzy bramki samobójcze, to każdy z nich inną częścią ciała: lewą nogą, prawą nogą oraz głową. Najstarsi górale nie pamiętają, kiedy ostatnio doszło do podobnego ekscesu na tym poziomie rozgrywek. Warto tutaj zaznaczyć, że Moore na co dzień gra dla znanego i cenionego Liverpoolu, z którym osiąga duże sukcesy. Może warto w tym właśnie klubie szukać części wspólnej wszelkich niepowodzeń, biorąc pod uwagę niechlubny występ Kariusa sprzed kilku lat...

Wydawcą depesza.fm jest Digital Avenue sp. z o.o.